Копринена калъфка за възглавници тъмнозелена 22мм с по-добър плик
| JXSPE22-003 | |
| Копринена калъфка за възглавници тъмнозелена 22мм с по-добър плик | |
| 100% копринена калъфка за възглавница Тъмно зелена по-добре | |
| Име на марката: | Jiaxin Silk |
| Номер на модела: | JXSPE22-003 |
| Материал: | Тъкан плат, 100% сатенена коприна, 16/19/22/25/30 мм коприна |
| Сертификация: | OEKO TEX -100/ 6A (най-добрият клас) |
| Облицовка на плат: | Пълен цвят / Печат /Бродиране / Пясъчна пране |
| стил: | Двустранна коприна с край на плик |
| Цвят/модел: | Твърди или персонализирани |
| Отличителен белег: | Устойчив, въздухопропусклив, против бръчки |
| сезон: | Цели сезон |
| Стайна площ: | Спалня |
| Дизайн: | Приемете персонализирани дизайни |
| лого: | Приемете персонализирано лого |
| размер: | 51*91 см или персонализирани |
| Тип кожа: | Всички видове кожа |
| Използвайте: | Хотел, дом, болница |
| MOQ: | 1бр |
| Примерно време за изпълнение: | 3 дни |
Коприната е красив и удобен материал за спално бельо и особено за калъфки за възглавници. Това е 100% естествен материал, произведен от органични влакна. За разлика от повечето синтетични материали, той е дишащ, хипоалергичен, устойчив на прах и акари. Красиво изглежда и меко на допир.
Грижа за косата и кожата. Благодарение на стегнатото си тъкане, ниското естествено триене и абсорбирането на влага, копринената калъфка за възглавници поддържа косата и кожата ви хидратирани, предпазва кожата ви от набръчкване и набръчкване и косата ви от изсъхване, къдрава и заплетена. Спете върху Jiaxin Silk покритието е съвсем различно преживяване. Вие'ще бъдете изумени от това колко добре изглеждат и се чувстват кожата и косата ви след нощен сън' Ще ви се иска винаги да сте спали с такъв комфорт, да сте се събудили освежени, да се чувствате добре и да сте изглеждали страхотно.
Копринените калъфки за възглавници Jiaxin са изработени от отлична копринена тъкан 16/19/22/25/30 momme, двете страни са 100% коприна. Копринените влакна съдържат протеини, които помагат да се грижите кожата ви да е влажна и косата да остане блестяща, като полезни за ума ви за спокоен сън.
Добрите неща се нуждаят от внимателна грижа, избягвайте насилствено почистване, триене и усукване, което лесно ще доведе до разлагане на протеинови влакна на калъфите за възглавници. Препоръчваме да закупите втори, като резервен при пране на другия, за пътуване или като подарък за вашите семейства или приятели.


















Популярни тагове: копринена калъфка за възглавници тъмнозелена 22мм с по-добър плик, Китай, доставчици, производители, фабрика, персонализирани, на едро
Може да харесаш също
Изпрати запитване















