Тъмнозелена калъфка за възглавница от чиста коприна 19 мм край на плик
Дерматолозите препоръчват калъфки за възглавници от естествена коприна за хладно докосване и дъх. Страхотно за предотвратяване на бръчки, суха кожа и накъдрена коса, както и за сутрешно легло.
Държи ви хладно през лятото и топло през зимата.
Грижа за косата и кожата. Благодарение на стегнатото си тъкане, ниското естествено триене и абсорбирането на влага, копринената калъфка за възглавници поддържа косата и кожата ви хидратирани, предпазва кожата ви от набръчкване и набръчкване и косата ви от изсъхване, къдрава и заплетена. Спете върху Jiaxin Silk корицата е съвсем различно преживяване.
Добрите неща се нуждаят от внимателна грижа, избягвайте насилствено почистване, триене и усукване, което лесно ще доведе до разлагане на протеинови влакна на калъфите за възглавници. Препоръчваме да закупите втори, като резервен при пране на другия, за пътуване или като подарък за вашите семейства или приятели.
| JXSPE19-002 | |
| Калъфка за възглавница от чиста коприна тъмнозелена 19 мм край на плика | |
| Калъфки за възглавници от 100% чиста коприна | |
| Име на марката: | Jiaxin Silk |
| Номер на модела: | JXSPE19-002 |
| Материал: | Тъкан плат, 100% сатенена коприна, 16/19/22/25/30 мм коприна |
| Сертификация: | OEKO TEX -100/ 6A (най-добрият клас) |
| Облицовка на плат: | Пълен цвят / Печат /Бродиране / Пясъчна пране |
| стил: | Двустранна коприна с край на плик |
| Цвят/модел: | Твърди или персонализирани |
| Отличителен белег: | Устойчив, въздухопропусклив, против бръчки |
| сезон: | Цели сезон |
| Стайна площ: | Спалня |
| Дизайн: | Приемете персонализирани дизайни |
| лого: | Приемете персонализирано лого |
| размер: | 51*76 см или персонализирани |
| Тип кожа: | Всички видове кожа |
| Използвайте: | Хотел, дом, болница |
| MOQ: | 1бр |
| Примерно време за изпълнение: | 3 дни |












ZHEJIANG JIAXIN SILK CORP., LTD.
JIAXIN SILK, създадена през 1984 г., водещо предприятие в производството на коприна. Намира се в град Jiaxing, известен като градът на коприната от древни времена за повече от 2000 години.
★ Клиенти от над 70 страни
★ Повече от 100 акра производствени бази
★Собствена фабрика за производство на пашкули
★Собствена фабрика за тъкане и боядисване
★Собствено облекло, спално бельо, фабрика за модни аксесоари
★ Персонал над 3000 души
Надяваме се да създадем красотата за нашите клиенти с нашата върховна чернична коприна. Комбинация от здраве, мекота, грижа за кожата, блясък и мода.

Получихме ISO/BSCI/SMETA/OEKO-TEX/GRS/GOTS и други международни сертификати за различни пазарни изисквания.





Популярни тагове: калъфка за възглавница от чиста коприна тъмнозелена 19 мм край на плик, Китай, доставчици, производители, фабрика, персонализирани, на едро
Може да харесаш също
Изпрати запитване















