Чиста коприна калъфка за възглавници Target 16 мм с плик
Коприната е красив и удобен материал за спално бельо и особено за калъфки за възглавници. Това е 100% естествен материал, произведен от органични влакна. За разлика от повечето синтетични материали, той е дишащ, хипоалергичен, устойчив на прах и акари. Красиво изглежда и меко на допир.
Копринените калъфки за възглавници Jiaxin са изработени от отлична копринена тъкан 16/19/22/25/30 momme, двете страни са 100% коприна. Копринените влакна съдържат протеини, които помагат да се грижите кожата ви да е влажна и косата да остане блестяща, като полезни за ума ви за спокоен сън.
Коприната е мека на допир и позволява на лицето ви да се плъзга по калъфката за възглавница, кожата е в състояние да се движи без триене и нейните' качества за регулиране на температурата, помага на кожата ви да поддържа влагата си.
Поради деликатната природа на влакната като коприна:
Не затопляйте/горещо пране (над 40 градуса по Целзий).
Не търкайте, накисвайте и не изстисквайте.
Не използвайте и не използвайте омекотители.
Не бъркайте и не гладете.
| JXSPE16-002 | |
| калъфка за възглавница от чиста коприна 16 мм с плик | |
| Край на плика на калъфката за възглавница от 100% чиста коприна | |
| Име на марката: | Jiaxin Silk |
| Номер на модела: | JXSPE16-002 |
| Материал: | Тъкан плат, 100% сатенена коприна, 16/19/22/25/30 мм коприна |
| Сертификация: | OEKO TEX -100/ 6A (най-добрият клас) |
| Облицовка на плат: | Пълен цвят / Печат /Бродиране / Пясъчна пране |
| стил: | Двустранна коприна с край на плик |
| Цвят/модел: | Твърди или персонализирани |
| Отличителен белег: | Устойчив, въздухопропусклив, против бръчки |
| сезон: | Цели сезон |
| Стайна площ: | Спалня |
| Дизайн: | Приемете персонализирани дизайни |
| лого: | Приемете персонализирано лого |
| размер: | 51*66 см или персонализирани |
| Тип кожа: | Всички видове кожа |
| Използвайте: | Хотел, дом, болница |
| MOQ: | 1бр |
| Примерно време за изпълнение: | 3 дни |












ZHEJIANG JIAXIN SILK CORP., LTD.
JIAXIN SILK, създадена през 1984 г., водещо предприятие в производството на коприна. Намира се в град Jiaxing, известен като градът на коприната от древни времена за повече от 2000 години.
★ Клиенти от над 70 страни
★ Повече от 100 акра производствени бази
★Собствена фабрика за производство на пашкули
★Собствена фабрика за тъкане и боядисване
★Собствено облекло, спално бельо, фабрика за модни аксесоари
★ Персонал над 3000 души
Надяваме се да създадем красотата за нашите клиенти с нашата върховна чернична коприна. Комбинация от здраве, мекота, грижа за кожата, блясък и мода.

Получихме ISO/BSCI/SMETA/OEKO-TEX/GRS/GOTS и други международни сертификати за различни пазарни изисквания.





Популярни тагове: калъфка за възглавница от чиста коприна 16 мм с плик, Китай, доставчици, производители, фабрика, персонализирани, на едро
Може да харесаш също
Изпрати запитване















