Копринени калъфки за възглавници за жени коса 16/19/22/25/30 мм двустранни
| JXSPZ19-004 | |
| 51*91 см копринени калъфки за възглавници за жени коса 16/19/22/25/30 мм с цип и след това двустранна коприна | |
| 100% копринени калъфки за възглавници от черница за дамска коса | |
| Име на марката: | Jiaxin Silk |
| Номер на модела: | JXSPZ19-004 |
| Материал: | Тъкан плат, 100% сатенена коприна, 16/19/22/25/30 мм коприна |
| Сертификация: | OEKO TEX -100/ 6A (най-добрият клас) |
| Облицовка на плат: | Пълен цвят / Печат /Бродиране / Пясъчна пране |
| стил: | Двустранна коприна с невидим цип |
| Цвят/модел: | Твърди или персонализирани |
| Отличителен белег: | Устойчив, въздухопропусклив, против бръчки |
| сезон: | Цели сезон |
| Стайна площ: | Спалня |
| Дизайн: | Приемете персонализирани дизайни |
| лого: | Приемете персонализирано лого |
| размер: | 51*91 см или персонализирани |
| Тип кожа: | Всички видове кожа |
| Използвайте: | Хотел, дом, болница |
| MOQ: | 1бр |
| Примерно време за изпълнение: | 3 дни |
ДВЕТЕ СТРАНИ 16/19/22/25/30 MOMME SILK
Копринените калъфки за възглавници Jiaxin са изработени от отлична копринена тъкан 16/19/22/25/30 momme, двете страни са 100% коприна. Копринените влакна съдържат протеини, които помагат да се грижите кожата ви да е влажна и косата да остане блестяща, като полезни за ума ви за спокоен сън.
СКРИТО ЗАТВАРЯНЕ С ЦИП
Подсиленият скрит дизайн на ципа (ципът приема подобен цвят) осигурява безпроблемен външен вид и усещане, големи отвори улесняват поставянето и свалянето на калъфката за възглавница. Всички наши копринени калъфки за възглавници се проверяват една по една, за да се гарантира, че отговарят на най-високите стандарти за качество и издръжливост.
KEEP HAIR SHINY& ГЛАДКА
Тези копринени калъфки за възглавници помагат за накъдряне и загрубяване на кутикулата при всяка текстура на косата, косата не се чупи лесно. В допълнение, тази копринена калъфка за възглавница помага за запазване на крехките мигли непокътнати, може да бъде особено полезна за жени, които носят удължаване на мигли.
СТРАХОТЕН ЗА ЛИЦЕТО ВИ&усилвател; КОЖАТА
Копринените материали са меки на допир и позволяват на лицето ви да се плъзга по калъфката за възглавници, кожата може да се движи без триене и нейните' качества за регулиране на температурата, помагат на кожата ви да поддържа влагата си.
ПРЕПОРЪЧВА РЪЧНО ИЗМИВАНЕ
Добрите неща се нуждаят от внимателна грижа, избягвайте насилствено почистване, триене и усукване, което лесно ще доведе до разлагане на протеинови влакна на калъфите за възглавници. Препоръчваме да закупите втори, като резервен при пране на другия, за пътуване или като подарък за вашите семейства или приятели.












ZHEJIANG JIAXIN SILK CORP., LTD.
JIAXIN SILK, създадена през 1984 г., водещо предприятие в производството на коприна. Намира се в град Jiaxing, известен като градът на коприната от древни времена за повече от 2000 години.
★ Клиенти от над 70 страни
★ Повече от 100 акра производствени бази
★Собствена фабрика за производство на пашкули
★Собствена фабрика за тъкане и боядисване
★Собствено облекло, спално бельо, фабрика за модни аксесоари
★ Персонал над 3000 души
Надяваме се да създадем красотата за нашите клиенти с нашата върховна чернична коприна. Комбинация от здраве, мекота, грижа за кожата, блясък и мода.

Получихме ISO/BSCI/SMETA/OEKO-TEX/GRS/GOTS и други международни сертификати за различни пазарни изисквания.





Популярни тагове: Копринени калъфки за възглавници за жени коса 16/19/22/25/30 мм двойна страна, Китай, доставчици, производители, фабрика, персонализирани, на едро
Може да харесаш също
Изпрати запитване













