Сиви копринени калъфки за възглавници 16/19/22/25/30 мм OEM&ODM
| JXSPZ19-003 | |
| Сиви копринени калъфки за възглавници 16/19/22/25/30 мм с цип и след това двустранна коприна 51*76 см OEM&ODM | |
| 100% черница копринена сатенена калъфка за възглавници OEM&ODM | |
| Име на марката: | Jiaxin Silk |
| Номер на модела: | JXSPZ19-003 |
| Материал: | Тъкан плат, 100% сатенена коприна, 16/19/22/25/30 мм коприна |
| Сертификация: | OEKO TEX -100/ 6A (най-добрият клас) |
| Облицовка на плат: | Пълен цвят / Печат /Бродиране / Пясъчна пране |
| стил: | Двустранна коприна с невидим цип |
| Цвят/модел: | Твърди или персонализирани |
| Отличителен белег: | Устойчив, въздухопропусклив, против бръчки |
| сезон: | Цели сезон |
| Стайна площ: | Спалня |
| Дизайн: | Приемете персонализирани дизайни |
| лого: | Приемете персонализирано лого |
| размер: | 51*76 см или персонализирани |
| Тип кожа: | Всички видове кожа |
| Използвайте: | Хотел, дом, болница |
| MOQ: | 1бр |
| Примерно време за изпълнение: | 3 дни |
НАТУРАЛЕН МАТЕРИАЛ
Копринените калъфки за възглавници са естествено хипоалергенни, така че предотвратяват натрупването на прахови акари, гъбички, мухъл и други алергени
ТАЙНА НА КРАСОТАТА
пазете вашата красота и комфорт, против стареене и против бръчки. кожата изглежда и се чувства по-съживена
БЕЗПЛАТЕН ФРИЗОРСКИ САЛОН
Мек и гладък, коефициентът на триене към човешкото тяло е най-ниският при всички влакна. те намаляват количеството на счупване, което получавате от движение на възглавницата си, докато спите, което прави косата по-гладка, по-здрава и най-добре лъскава.
ГАРАНЦИЯ 100 НОЩУВА
Дишащият и антистатичен ще ви донесе отлично изживяване за сън.
ТЕМПЕРАТУРЕН РЕГУЛАТОР
Държи ви хладно през лятото и топло през зимата.
ДВЕТЕ СТРАНИ 16/19/22/25/30 MOMME SILK
Копринените калъфки за възглавници Jiaxin са изработени от отлична копринена тъкан 16/19/22/25/30 momme, двете страни са 100% коприна. Копринените влакна съдържат протеини, които помагат да се грижите кожата ви да е влажна и косата да остане блестяща, като полезни за ума ви за спокоен сън.












ZHEJIANG JIAXIN SILK CORP., LTD.
JIAXIN SILK, създадена през 1984 г., водещо предприятие в производството на коприна. Намира се в град Jiaxing, известен като градът на коприната от древни времена за повече от 2000 години.
★ Клиенти от над 70 страни
★ Повече от 100 акра производствени бази
★Собствена фабрика за производство на пашкули
★Собствена фабрика за тъкане и боядисване
★Собствено облекло, спално бельо, фабрика за модни аксесоари
★ Персонал над 3000 души
Надяваме се да създадем красотата за нашите клиенти с нашата върховна чернична коприна. Комбинация от здраве, мекота, грижа за кожата, блясък и мода.

Получихме ISO/BSCI/SMETA/OEKO-TEX/GRS/GOTS и други международни сертификати за различни пазарни изисквания.





Популярни тагове: Сиви копринени калъфки за възглавници 16/19/22/25/30 мм OEM&ODM, Китай, доставчици, производители, фабрика, персонализирани, на едро
Може да харесаш също
Изпрати запитване















